Press Claas

Shitet nga: Zeq Sadrija 12 Nën 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Traktorë
Shes Press Class 62S mbeshtjelljen e topit e ben me rrjet, e poas ardhur nga gjermania dhe shum pak e perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim