Rimorkio

Shitet nga: prek 08 Shk 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Traktorë
Perkulic e ben ngarkimin dhe qkarkimin e barit hederin e ka hidrolik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim