Shitet Traktori 540

Shitet nga: xxx 09 Gsh 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Traktorë
Shitet Traktori 540 ne gjendje shum shum te mir teknike dhe mekanike traktori posedon pllugj, kos.Traktori eshte ky ne foto per me shum mundi me ardhe me e pa dhe provu.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim