Shitet Traktori 540

Shitet nga: Alfred 07 Nën 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Traktorë
Shitet Traktori 540 ne gjendje shum shum te mir teknike dhe mekanike traktorin eshte ky ne foto eshte me garancio ndrroj edhe me lop per me shum thirr ne tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim