Traktor MC CORMICK

Shitet nga: Ardijani 30 Gsh 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Traktorë
Traktori eshte ne gjendje te rregullt , nuk ka asnje defekt .
Arsyeja e shitjes : se po shperngulemi ne qytet dhe nuk na nevojitet me .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim