Traktor RAKOVICA 65

Shitet nga: Dielli 16 Tet 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 100 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Traktorë
Shitet OSE NDERROHET traktori RAKOVICA -65 viti prodhimit -89-ne gjendje shume te mire me dokumentacion perkates,pronari i pare.Servisat i ka me kohe te rregullt,te gjitha elementet i ka shume funksionale,nuk eshte perdorur asnjeher ne mjete renda.Eshte e garantuar me funksionalitet dhe fuqi,me goma dhe bateri te reja 100%,motori eshte i mbajtur gjithmone me antifriz...

VIBER +37744334013
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim