Traktor douz

Shitet nga: murati 11 Mar 09:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Traktorë
Traktori asht ne gjendje mir fizike dhe optike 40kw
mund te thirrni ne kta numra 045692633
Ky asht numri ne viber +7 747 676 2416
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim