Traktor golldon

Shitet nga: Alberti 08 Shk 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Traktorë
Shes traktorin Imt 39 ne gjendje perfekte i gaqem per pun me goma treja me bateri tre me kos tkrahut per kositjen e barit qmimi 4500 qmimi i diskutushem si dhe mundsi ndrrimi me marsey 135 ose 155.
Po ashtu shes edhe golldanin rapid me gjith buqken e bores i po sa ardhur nga zvicrra pa as ni defekt te interesuarit Qmimi 800 euro 045673092
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim