Traktor renault

Shitet nga: lati 13 Gsh 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Traktorë
Shitet traktor renault tip 651 defekt boshpumpen dhe gomat, hidraulik maqin shum gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim