Trraktor Universal urgjent qmim i volitshem

Shitet nga: mirsadi 10 Mar 07:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Traktorë
Shes trraktorin Universal me 50 or pune ja kom hek llamnakin Pumpen e ujt dhe Boshpumpen se e kom pas bo trraktor tjeter tip pak ma tri ateher ky me ka mbet keshtu siq po shihet Motorin eka ne gjendje me investim te vogel behet gjithqka ne rregull trrapat spanat krejt ika te reja si ja kom pas qit e nuk ju kan shfrytzu te interesuarit muj vin e shikojn se ne foto spo shihet qaq mir Angllaserin edhe Alternatorin e kom
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim