Zetor i ri

Shitet nga: Izmiri 10 Nën 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Traktorë
OKAZION
Zetor i ri,me parametra të shkelqyera,i pa perdorur dhe në gjendje pune shume të mire.
Shitet me nje çmim të arsyeshem ose e ndërrojne me mjete ose objekte të tjera të peraferta me vleren e tij.
Shitet për arsye mosperdorimi(per shkak emigracioni)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim