golldon RAPID

Shitet nga: fatjon 08 Shk 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Traktorë
shes golldon rapid me kos dhe garbuja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim