motorr i drruve

Shitet nga: arben 16 Shk 01:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Traktorë
Shes motorr te druve "Partner 660",defekt te vetem ka pompen e vajit,nuk e kam derguar asnjehere ne servis!E shes per aresye se i posedoj edhe dy motorre te tjere dhe nuk kam nevoj per te 3tin,eshte i sapoardhur nga zvicrra perveq defektit ne pompen e vajit ska asgje tjeter,posedon dhe zingjire te pa perdorur!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim