shitet traktori me pajisje

Shitet nga: Rifat 20 Mar 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Traktorë
shes traktorin tomavinkoviq ne gjendje shume te mire i vitit 1988. Bashke me traktorin vine plugi dhe kosa jane gjendje shume te mire. nese ju duhen edhe vllaqa dhe prokolica.mund te kontaktoni edhe ne viber ne nr +355682688606
traktori me plug dhe kose 2400euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim