Blej vetura me rks qe nuk i perdorni

Shitet nga: Autovetura 05 Maj 02:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Komuna: Gjakovë
Blej vetura me regjistrim Rks qe nuk i perdorni nese kan qmim te mire dhe te ken dokumentat e rregullta dhe te kan qmimin me te mire jo si ne Treg
Ose qe jan te aksidentuara jo rand dhe me defekte bllokume etj
vlera pa regjistrim me denime 150-200 Me regjistrim dhe te qlajmrume 300 400 500 600 700 nvaret prej vetures euro max nese jan ma te reja i pagujm me mire jo me qmim qe shkojn me treg dhe vetem oferta serioze i marr parasysh
Kontakt....
Ipjo viber ose call +38649 300 273 Vala 045 528 273
@Adresa per ti derguar fotot dhe qmimin numrin e tel Autovetura@hotmail.com


-Dergo oferten tuaj per veturen qe nuk e perdorni apo keni per te shitur flm per mikuptim.
_______________________________________________________________________________________
opel,golf,audi,mitsubishi,astra,honda,mercedes,190.250 renault clio 19 peugeot honda etj

Blej vetura me regjistrim Rks qe nuk i perdorni gjitha lloje qe jan pak te vrame etj dergo oferten tuaj email apo viber nese kemi interes ju pergjigjem menjher GJINDEMI NE TERE KOSOSOVEN transporti osht i joni per ma shum kontakt ne tel viber ose email flm per mirkuptim........

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim