Zdrukt,/CERKULLAR

Shitet nga: lush 05 Shk 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Gjakovë
SHES CERKULLARIN NE GJENDJE TE RREGULLT
LARTESIJA E TI 82CM
DIAMETRI I PLLAKES 93*60CM
DIAMETRI I DISKUT PUNUES 10CM
MOTORR TE FUQISHEM
KA TE MONTUAR SHPUSEN PER DRU DHE METAL ETJ
KA TE MONTUAR SHTENGUSEN ///MEGELEN//
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim