mercedes 250 dizell me tablla te huaja

Shitet nga: zef 20 Mar 00:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjakovë
Posedoj nje mercedes 250 dizell me targa te huaja eshte i kopletuar punon perfekt po une dua me shkaterru dhe me shit pjes pjes me qmime shum te voliteshme qdo gje e ka ne rreguĺll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim