Motoçiklet Super bobby -90

Shitet nga: Enrik 04 Krr 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Gjakovë
Shes motoçiklet Super Bobby ne gjendje shum te mir i perdorur pak kemi edhe motorra te tjer si motoçiklet dhe honda sport 125 kubi (550€) per me shum info kontakt ne viber -whatsapp +37745432124 (vetem blerës serioz)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim