Motoçiklet Piaggio -96

Shitet nga: Enrik 04 Krr 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shes motoçiklet Piaggio ne gjendje te shkelqyer i ardhur nga Zvicrra i modifikuar ne shpejts me te madhe se standardi , ka defekt ne zingjir te cili mund ta riparojm ne shitje kemi edhe motoçiklet Super Bobby (220€), dhe Honda sport 125 kubik (550€) per me shum info kontakti ne viber-whatsapp +37745432124 (vetëm blerës serioz)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim