Motor Malagutti 50cc

Shitet nga: sadik 06 Jan 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Gjakovë
Shes motor malagutti 50cc e gjendje shum te mirr me goma te gjona i ardhur nga zvicrra me motor shum te fuqishem per dallim nga 50cc te tjer ka shum fuqi dhe besoj qe ska krahasim me ta per meshum kontakto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim