Peugeot speedfight. 50cc

Shitet nga: Guxim 23 Sht 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Gjakovë
Shes skuterim peugeot. 50cc
Dogan dhe Homoligim.
Ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim