Kros 650cc -90

Shitet nga: Avdi 18 Pri 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Gjakovë
Motoçikleta : Kros/Enduro
Kros 650 kubik i ardhur nga zvicrra me dogan dhe homologim te kryer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim