Aprilia 49cc honda 49cc

Shitet nga: shpejtim 06 Tet 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2000
Komuna: Gjakovë
Motoçikleta : Skuter
Prodhuesi: Aprilia
Modeli: RS125
Shitwn skuterat ne gjendje te mire te doganuar dhe homologimin e kryer vetem regjistrimi ju mungon aprilia 450 honda 400
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim