Motor -02

Shitet nga: Man bardhoku 28 Mar 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Gjakovë
Motoçikleta : Skuter
Motor eshte shum ne gjendje te mir i po sa ardhun nga zvicrra motori i ka 100 kubik dhe grafikon 140 km per me shum info na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim