u shit faliminderit merr jep

Shitet nga: Met 20 Shk 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Viti: 2002
Komuna: Gjakovë
Motoçikleta : Skuter
Prodhuesi: Yamaha
Modeli: Axis
Motorri ka nje defekt e ka te prishur Angllaseri dhe nuk ka gje tjeter ose boj ndrrim me Iphone 5 osht 125 kubik per me shum kontakton ne numri te telefonit
kontaktoni ne Facebook
https://www.facebook.com/Metinjo1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim