Motorr HONDA 1000kb -85

Shitet nga: miri 07 Krr 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

630 EUR

Komuna: Gjakovë
Motoçikleta : Sportiv
Shitet motorri HONDA VF 1000 R ne.gjendje te mir deri ne angllaser qe eka defekt.KA vozitje shum te rahatshme nuk asht i rrxum asnjeher dhe shum pak i vozitur me 12000 te kalume mund te me kontaktoni ne.numrin +41763031764 ( viber ) ose sms e ju thirri une,ju mirpres. Mundeni dhe ta vozitni se e dhezim .e ngrehim.me kerr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim