Suzuki

Shitet nga: Mergim Goqi 10 Mar 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Viti: 1994
Komuna: Gjakovë
Motoçikleta : Sportiv
Prodhuesi: Suzuki
Modeli: GSX-R600
shes suzukin 600cc maqian e ka te suzuki katana 2000 viti prodhimit kurse kariserin e ka te suzuki GSXR 1994 ne gjendje shum te mir ( PERFECTE )Maskat bishtin dhe plastikat anash jan te modifikuara extra per ket motorr . Doganen e ka te paguar veq 220€ kushton me regjistru RKS. Ndrrim i mundsh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim