Honda CB 125 T----1978

Shitet nga: Vitor 29 Mar 23:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Motoçikleta : Të tjera
Shes motorin Honda 125 ne gjendje shum te mir mekanike dhe optike, me targa dhe regjistrim zvicerijan,
dhe ka statusin e veteraneve viti 1978 por duket vertet si i ri me shiqim teknik te kryer.Te interesuarit mund ta
shikojn ne gjdo koh por se pari kontaktoni ne numrin e shenuar per termin, Gjakove
Qmimi fix.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim