bandasha per moped,tomos

Shitet nga: ardian 03 Maj 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
bandasha per moped ne gjendje shume te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim