goma

Shitet nga: isa 26 Sht 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
Shes 2 goma per motokros te asfaltit.Njera eshte e markes Michelin me qmim 15€ dhe tjetra e markes Pirelli me qmim 25€.Te dyjat jane me dimensione 130/70/17.Jane ne gjendje shume te mire per perdorim.Ai qe i mer te dyjat, qmimi eshte me lire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim