gomat me bandazhet 17 per verë

Shitet nga: egzon 17 Dhj 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
gomat me bandazhet 17 per verë jan 4 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim