SETREN ME MBROTJSE , SHLEMIN DHE DOREZAT PER MOTOR

Shitet nga: DARDAN 13 Maj 00:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Helmetë/Mbrojtje/Veshje
SHITEN KOMPLET SETRA ME MBROTJE ANSORE DHE TE PASME

SHLEMI(HELMETA)

SI DHE DOREZAT ORIGINALE

KAN QENE TE MOTORIT SUZUKI GRSX 1000

BEJ NDRRIM EDHE ME IPHONE 4S

VEREJTJE " SETRA NUK ESHTE KJO NE FOTO E NGJASHME ME KET
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim