Pjesë për kavasaki 1100

Shitet nga: qema Dje 06:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shiten pjesë për kawasaki 1100 vp 1998 .anësoret me drita signalizuese, radiatori me flutur,distributori, motorrina, bobina, pompa e benzinës, gjunda, senzori, pasqyrja e majt' elektronikat dhe rrotat. Inf. Prej ores 9 gjer në 17.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim