MOTO PJES-SERVIS ARGJENDI GJAKOVE

Shitet nga: MOTO PJES-SERVIS ARGJENDI 21 Qer 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Të tjera
Bejm servisin e te gjith motorrave si dhe kem pjes Rezerve dhe punoim me porosi SI DHE BEJM NDRRYSHIM TE MOTORRAVA DIZAJNE TE NDRRYSHME MVARET PI MOTORRIT DHE MODELIN QE DESHIRON ADRESSA RRUGA ISMAIL QEMAJLI QARRSHIJA E VJETER GJAKOVE AFER QENDRES INOVATIVE mund te na gjeni edhe ne FACEBOOK https://www.facebook.com/pages/Moto-Pjes-Servis-Argjendi/141672456008860?ref=hl PER ME SHUM KONTAKTONIkontakt ne nr e telefonit 044189300
Nviber +37745528243
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim