Pjes per Suzuki

Shitet nga: korab 24 Shk 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Të tjera
shes Fari, auspuh, dhe pasqyre te suzuki 750 gr7ab
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim