Servis gjeneral i veturave

Shitet nga: Fresh&Clean 01 Pri 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Servisi Gjeneral i veturave.Bejm lamjen e konforit komplet Ndreqim tavana e veturave me skaj lekure si dhe bejm polirimin e veturave .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim