Vetura ne Gjendje perfecte

Shitet nga: Immo-AB 26 Gsh 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 100 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Škoda
Modeli: Octavia
Shitet Shkoda Octavia 1.9 Dizel, vetura ka te kaluara 200.ooo, dhe eshte ne gjendje perfecte, me te gjitha serviset e kryme ju dorzoi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim