Audi 100 dhe Opel Pickup -94

Shitet nga: Beka 21 Pri 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Audi 100 viti prodhimit 94 benzin 2.3 me tabala te zvicrres qmimi 700€Pikap corsa 1.4 benzin me denim 5 muaj qmimi 800€

ne gjendje te mir numiri per kontakt 049123378
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim