Fiat Doble Maxi -2008

Shitet nga: Artan 10 Maj 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shes automjetin e tipit Fiat Doble Maxi viti 2008 pickup ne gjendje prefekte dmth me service te kryera me rregulle vetura siq shifet nga foto eshte ne gjendje te mire teknike dhe optike.(bej nderrim) kontakt edhe ne viber 0038649203127
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim