Nissan Micra Topic K10 1.2 -90

Shitet nga: Gezim 13 Pri 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Vetura eshte ne gjendje teknike te rregullt .
Servisi i kryer (vaji dhe filterat )
Radio me CD dhe zerim para prapa
Vetura me 3 dyer + kabriolet
Fellne alumini
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim