Seat Leon 2006 Sport Full Extra 1.9 TDI -06

Shitet nga: Seat 05 Qer 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 400 EUR

Komuna: Gjakovë
Shitet Seat Leon Viti Prodhimit 2006 Vetura Posedon 4 Gumat m+s Tempomat Klimatrronik Sps Abs Air Bag Vollan Multifunksional 1.9TDI (i) e kuqe Pasqyret Me Rrym Gjamat Me Pulla Qels Me Dirigjim Drrita Te Mjegulles 5 Dyer Auspuja Extra Regjistrrim Deri Në Korrik 2015 219000 Kilometra Origjinal Shpenzimet Normale 100 km 5 Litra Matorrin Si Golf 5 Njet I Mir Mbajtur Brenda Dhe Jasht i Servisuar Komplet Para 500 Kilometrave Jam Pronari I Par Perj Se Ka Arrdh Nga Belgjika Vet e kam Doganu Vetura Osht Super Sport Posedon Edhe Dokumentacjonin Qe Osht Seri Extra Sport I Vulosen Në Belgjik Nuk Osht Hipotek As Peng Ne Ndonje Bank Ju Deshmoj Te Noteri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim