ORTOPAN GENDEX ORTHORALIX 8500 DDE

Shitet nga: Artan 20 Nën 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1980
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Acura
Modeli: MDX
Aparatura eshte digjitale dhe eshte ne gjendje jashtzakonisht te rregullt. Fotografimi i dhembeve dhe nofulles me kualitet te larte. Viti i prodhimit : 31/06/2011. Per informata me te hollesishme kontaktoni ne nr : 044 188 069
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim