Alfa Romeo 156 1.9jtd -04

Shitet nga: EB 17 Shk 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Alfa Romeo 156 1.9jtd Dizel 2004 6 shpejtesi


Posedon: comfor extra (lekur)

eshte komplet LED mbrenda dhe jasht

ESP

Amortizera *KON* sport

tempomat, komanda ne timon

bord kompjuter

xhamat elektronike

senzor kunder dritave te gjata ne xhamin e par

senzor shiu

karrikat ulje, ngritje, lezivje ne menyr elektronike

Vetura eshte pa dogan

Vetura eshte shum e shpejt

Per me shum kontaktoni ne numrin: 049 444 326 Viber/Whatssap ose 049 33 29 29
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim