Audi 90 me klim -90

Shitet nga: Audi 17 Mar 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR   1 999 EUR

Komuna: Gjakovë
Shes Audin 2.3E benzin ne gjendje shum te mir teknike dhe shum e rujtne regjistrim deri qeshor vetura posedon: Klim, Xhama Elektronike, Pasqyret Elektronike, Karrikat me nxemje, Shitet Urgjent.. 044-425-300 Urgjeentt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim