Audi A3 benzin -03

Shitet nga: Ruzhdi 30 Mar 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Audi eshte ne gjendje shume te mir dhe me te gjitha serviset
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim