Audi 100 1.9 disel

Shitet nga: Islam 02 Sht 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1987
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 100
Shes audin ne gjendje shum te rregullt si dhe komod ne vozitje regjistrim ka deri ne fund te marsit 2016 per me shum informata te interesuarit mund te na kontaktojn ne numrin 044 107 389
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim