Audi 90 2.3 gaz rks 6 muj

Shitet nga: audi 90 07 Shk 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 90
shes audin 2.3 bez gaz rks 6 muj punon me benzin dhe ne plin .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim