Audi a3 2.0 TDI

Shitet nga: Durim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 200 EUR

Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Shes Audi a3 2.0 TDI 140PS 6 shpejtsi, ne gjendje perfekte... Ne fund te 2004, E ardhne qe 1muj prej jashtit e doganuar e regjistruar regjistrim edhe ni vit..
Servisin komplet te kryer 4 filterat dhe vajin motorex plus edhe gurtnet e reja komplet.. Fellne 17 coll me goma m+s..
Ulset lekur shume i rujtun si mbrenda edhe jashte..
Ne emer timin personal garentoj qe so hipotek dhe per gjithqka tejter.

Pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim