Audi a6 2.5

Shitet nga: Mili 17 Pri 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR   2 300 EUR

Viti: 2015
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Shes audin a6 ne gjendje shum shum te mir mund ta shini dhe ne foto per ma shum na kontaktoni tel...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim