Shes dhe ndruj audi

Shitet nga: Ajeti 19 Gsh 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Viti: 1993
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Shes audi dizel me klim abs central elektro dritaret rks dej muj e 5.2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim